travesti | ankara travesti
ankara travesti ankara travesti

Kiralama Koşulları

Kiralama Koşulları
Kiralama Koşulları

REZERVASYON YAPTIRDIKTAN SONRA LÜTFEN ARAYIP TEYİD EDİNİZ.REZARVASYON YAPTIĞINIZ ARAÇ MÜSAİT OLMAYABİLİR.

 

EHLİYET VE YAŞ
Kiracının kira sözleşmesi sırasında B,C,D,E grubu araçlar için yerli veya geçerli uluslararası ehliyete sahip olması ve ehliyet en az 1 yıllık olmalıdır.

KİRALAMA SÜRESİ
En az 2 gündür. Aylık veya yıllık kiralamalar için özel fiyatlar uygulanır.

FİYATLAR
Fiyatlara yağlama, bakım, üçüncü şahıslara karşı (yasal poliçe sınırları içinde) kasko dahildir. % 18 KDV (KDV) dahildir. Yakıt kiralayana aittir.48 saat önceden bildirmek şartıyla bebek koltuğu kiralanabilir.Fiyatlarımız ankara içi kullanım için geçerli olup şehirdışına çıkıldığında değişiklik göstermektedir.

ÖDEME VE DEPOZİT
Araci teslim alırken nakit veya Sanal pos Kredi Kartı ile toplam kira bedeli istenilen her para birimi ile yapılabilir ve ödeme bu şekilde tahsil edilebilir.
Geçerli pasaport bilgileri ve uçuş detayları alınan yurtdışı müşterilerimizden depozit alınmaz. Pasaportun olmaması durumunda iş verenlerden vergi levhası çalışanlardan ise son çalıştığı iş yerine ait maaş bordrosu belgelemesi talep edilmektedir.

SİGORTA
Tüm araçlarımız en fazla 5 yaşında olup Rent A Car kaskoludur.
Sitemizde belirtilen fiyatlara Kasko ücreti dahildir.

TRAFİK CEZALARI
Trafik cezaları ve Otopark ücretleri kiralayana aittir.

Araçlarımız yurtdışına çıkartılamaz.

İletişim Bilgileri
0312 315 1 316 : 0507 030 75 75 : info@antaresotokiralama.com : 0312 315 1 316 Ayvalı Mah. Gazze Cad. No : 38 / 2 (Antares Avm Üstü) Etlik- Keçiören Ankara
 
whatsapp